Nasze produkty i usługi można kupić za pośrednictwem Internetu lub osobiście w oddziale firmy. Skorzystanie z drugiej opcji umożliwia zobaczenie wybranego produktu na żywo, a także bezpośrednie zapoznanie się z zasadami jego działania.

 

Sprzedaż i doradztwo na Twojej działce. Istnieje również możliwość określenia warunków realizacji zlecenia poprzez przyjazd do Państwa naszego przedstawiciela. Opcja ta jest płatna i ustalana indywidualnie .

 

Każdy z oferowanych produktów jest niepowtarzalny, gdyż przygotowujemy go na specjalne, indywidualne zamówienie klienta. Termin realizacji określany jest podczas zakupu przez sprzedawcę.

3 kroki na drodze do szczęścia…

1. ZAMÓW

 

W prosty sposób zamów wybrany przez siebie produkt bądź usługę:

 

– Wybierz produkt/ usługę;
– Złóż zapytanie – w odpowiedzi otrzymasz spersonalizowaną ofertę;
– Zapytaj o dostępność i uzgodnij termin realizacji;
– Podaj swoje dane personalne i adresowe;
– Podpisz umowę lub zlecenie wykonania;
– Wpłać ustaloną zaliczkę na konto.

Warunkiem akceptacji złożonego zamówienia jest wpłata zaliczki, Która waha się od 15 do 50%

2. ZAPŁAĆ

 

Płatność za produkt lub usługę odbywa się po akceptacji przez zamawiającego warunków umowy lub zlecenia. Większość naszych produktów jest tworzona na indywidualne zamówienie. Przed przystąpieniem do produkcji musimy mieć więc pewność, że umowa lub zlecenie zostanie zaakceptowane i podpisane przez każdą ze stron. Płatność odbywa się w formie przelewu na konto lub gotówką.

 

UWAGA – dokonanie płatności zaliczki jest równoważne z akceptacją umowy na zakup produktu lub usługi.

3. UMÓW TRANSPORT

 

Transport produktów realizujemy sześć dni w tygodniu . Dostarczane są one za pośrednictwem naszych kierowców lub poprzez firmę kurierską.

 

Ceny transportu ustalane są indywidualnie w zależności od charakteru ładunku.