Przykrycia basenowe

Przykrycie basenowe
całoroczne

Ekonomiczne rozwiązanie dla posiadaczy basenów. Przykrycie basenowe w formie folii zabezpieczającej nieckę basenową. Dzięki zastosowaniu tego rozwiązania masz opcję zabezpieczającą Twoich bliskich np. dzieci oraz zwierzęta przed wpadnięciem do basenu.

Roleta basenowa
nawodna

Roleta nawodna jest estetycznym przykryciem basenowym. Zapewnia ona ochronę basenu przed zabrudzeniami, zabezpiecza przed utratą temperatury wody ogrzanej przy pomocy pompy ciepła lub innego źródła grzewczego.  Ten typ rolety daje również bezpieczeństwo przed wpadnięciem dziecka lub zwierzaka domowego do wody.

Roleta basenowa
podwodna

Niepowtarzalny design w ogrodzie z basenem dzięki wykorzystaniu automatycznej rolety podwodnej. Wszystkie elementy ukryte są pod wodą w specjalnej kasecie. Ekskluzywne rozwiązanie dla wymagających.

Przykrycia basenowe

 

Nasza firma zajmuje się produkcją bezpiecznych przykryć basenowych. Pełnią one ważną rolę zarówno w okresie letnim, jak i jesienno-zimowym. Elementy te zostały zaprojektowane w taki sposób, by po przykryciu basenu, można było na nie wejść. Funkcja ta jest niezwykle istotna w przypadku gdy w pobliżu mogą znajdować się dzieci, czy też zwierzęta.

 

Poza sezonem basen jest zaś chroniony od przedostających się do niego z zewnątrz zanieczyszczeń. Nie korzystając z przykrycia narażamy go więc na trudne do usunięcia zabrudzenia, co może stanowić przeszkodę podczas przygotowań do nowego sezonu.