O nas

 

“Firma prężna i doświadczona
w produkcji basenów”

 

Jesteśmy młodą, a zarazem doświadczoną kadrą pracowników, która wciąż poszerza swoją wiedzę i doskonali umiejętności na polu produkcyjnym. Dzięki temu zapewniamy profesjonalne doradztwo i usługi. Rozwijamy się wraz z powstawaniem coraz to bardziej zaawansowanych potrzeb związanych z budową i montażem basenów, saun i jacuzzi ogrodowych.

 

Naszym atutem jest zespół inżynierów, który zajmuje się projektowaniem produktów zgodnie z najnowszą technologią. Poprzez różnorodne szkolenia doskonalą oni swoje umiejętności, orientując się tym samym w różnorodnych TECHNIKACH BASENOWYCH, które to z każdym nowym sezonem są bardziej zaawansowane w swoim działaniu. Możesz być więc pewien, że jesteśmy na bieżąco z najnowszymi technologiami.

Stawiamy na rozwiązania, które potrafią sprawić naszym klientom wiele pozytywnych doznań i zadowolenia w czasie korzystania z upragnionego relaksu w zaciszu własnego ogrodu.

Historia

 

“W dążeniu do bycia wzorem
dla konkurencji”

Od początku istnienia naszej działalności związanej z zapewnianiem naszym klientom relaksu we własnym ogrodzie, stawiamy przede wszystkim na jakość. Zapewnia ją nasze bogate doświadczenie w prowadzeniu licznych prac o charakterze inżynieryjno-budowlanym.

 

W ciągu kilku lat działalności, podczas nabierania doświadczeń związanych z produkcją i usługami, postawiliśmy sobie za cel, by nasze produkty i usługi jakie wykonujemy BASEN OGRODOWY, SAUNA OGRODOWA, JACUZII OGRODOWE mogły być wzorem dla naszej konkurencji. Zdobyte przez lata praktyki doświadczenia przenosimy dzisiaj z powodzeniem na produkty i usługi które wykonujemy.

Naszym celem jest doskonalenie kadry pracowników pod względem ich umiejętności i wiedzy, co przekłada się na budowanie skutecznej strategii produktowej dla coraz to większego rynku europejskiego.

Wizja

 

Co roku staramy się wprowadzać do naszej oferty nowe produkty, poza BASENAMI OGRODOWYMI produkowanymi w technologii polipropylenowej, unowocześnianie parku maszynowego niezbędnego do wykonywania coraz to bardziej skomplikowanych zadań, wprowadzamy na rynek rozwiązania takie jak, BASEN DREWNIANY, SAUNA BECZKA, JACUZZI OGRODOWE, BALIE OGRODOWE, TĘŻNIE SOLANKOWE.

 

Każdy z tych produktów aby działał prawidłowo i był źródłem zadowolenia klienta jest poddawany na etapie produkcji testom, które mają wyeliminować jakiekolwiek problemy wynikające z jego walorów użytkowych.