O nas

Jesteśmy młodym prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem o profilu produkcyjnym, nasza młoda a zarazem doświadczona kadra pracowników wciąż doskonalących swoją wiedzę i doświadczenie na polu produkcyjnym i związanych z tym usług towarzyszących jest w stanie zabezpieczyć coraz to bardzie zaawansowane potrzeby związane z budową i montażem BASENÓW OGRODOWYCH, SAUN OGRODOWYCH, JACUZII OGRODOWYCH. Cenne doświadczenia nabywane z kolejnymi latami działalności potrafimy skutecznie przenieść na grunt codziennych wyzwań jakie stawia współczesna technologia.
Młody zespół inżynierów zajmujących się projektowaniem z dostępnych materiałów w technologii przeznaczonej dla danego produktu, doskonalenie umiejętności dopasowania wszelkiego typu TECHNIKA BASENOWA która z każdym nowym sezonem jest bardziej zaawansowana w swoim działaniu. Reasumując powyższe, stawiamy na rozwiązania które w znaczny sposób potrafią sprawić naszym klientom wiele pozytywnych doznań i zadowolenia w czasie korzystania z upragnionego relaksu w zaciszu własnego ogrodu.

Historia

Rozpoczynając naszą działalność w dziedzinie zabezpieczenia potrzeb naszych klientów o charakterze relaksu we własnym ogrodzie, skupiliśmy szczególną uwagę na jakość, biorąc nasze bogate doświadczenie w wykonywaniu prac o charakterze inżynieryjnym budowlanym.

W ciągu kilku lat działalności i nabierania doświadczeń związanych z produkcja i usługami postawiliśmy sobie za cel aby nasze produkty i usługi jakie wykonujemy BASEN OGRODOWY, SAUNA OGRODOWA, JACUZII OGRODOWE mogły być wzorem dla naszej konkurencji. Zdobyte przez lata praktyki doświadczenia przenosimy dzisiaj z powodzeniem na produkty i usługi które wykonujemy. Rozwiązania technologiczne które są obecne dzisiaj na rynku znacznie odbiegaj o stosowanych kilka lat temu.

Wizja

Segment rynku który jest przeważającą domeną naszej działalności stawia przed nami wysoką poprzeczkę. Rozpoczynając naszą działalność nie mieliśmy pojęcia jak dynamicznie rozwija się rynek produktów i usług które wykonujemy. Co roku staramy się wprowadzać do naszej oferty nowe produkty, poza BASENAMI OGRODOWYMI produkowanymi w technologi polipropylenowej, unowocześnianie parku maszynowego niezbędnego do wykonywania coraz to bardziej skomplikowanym zadaniom, wprowadzamy na rynek rozwiązania takie jak, BASEN DREWNIANY, SAUNA BECZKA, JACUZII OGRODOWE, BALIE OGRODOWE, TĘŻNIE SOLANKOWE.

Każdy z tych produktów aby działał prawidłowo i był źródłem zadowolenia klienta jest poddawany na etapie produkcji testom które mają wyeliminować jakiekolwiek problemy wynikające z jego walorów użytkowych. Naszym celem jest doskonalenie kadry pracowników pod względem ich umiejętności i wiedzy. Nadrzędnym celem jest budowanie skutecznej strategii reklamowej dla coraz to większego rynku europejskiego.